Распродадено
Transparent Lab Ceramide Repair Serum
  • Transparent Lab Ceramide Repair Serum

Transparent Lab Ceramide Repair Serum

477 ден.1.589 ден.
Производител: Transparent Lab
Шифра на производ: 32141
Достапност: Out Of Stock
Количина:

УЛТРА  ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ - СЕРУМ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЦЕРАМИДИТЕ - Екстремно хидратантен серум на база на растителни церамиди, кои помагаат да се обнови хидратантното ниво на кожата, како и нејзиниот хидролипиден филм. Формулата содржи и брзо пенетрирачки нано честички од хијалуронска киселина, кои делуваат длабински: ја подобруваат хидратацијата и ја стимулираат синтезата на колагенот. Хијалуронска киселина – Длабинска хидратација и пополнување + церамиден комплекс  – хидратација и смирување + ектоин – смирување и хидратација + мадекасосид- хидратација, смирување и затегнување.

 

 ОДГОВАРА ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА-30 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-50%

Распродадено

TRANSPARENT lab  BALANCING PEEL 120ml TRANSPARENT lab  BALANCING PEEL 120ml
686 ден.1.373 ден.
Transparent Lab Transparent Lab Ceramide Repair Serum УЛТРА  ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ - СЕРУМ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ЦЕРАМИДИТЕ - Екстремно хидратантен серум на база на растителни церамиди, кои помагаат да се обнови хидратантното ниво на кожата, како и нејзиниот хидролипиден филм. Формулата содржи и брзо пенетрирачки нано честички од хијалуронска киселина, кои делуваат длабински: ја подобруваат хидратацијата и ја стимулираат синтезата на колагенот. Хијалуронска .. Category: Product #: 32141 Regular price: 477 ден. 1.589
477
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341