Watermelon Moisturizing Hydro Jelly 100ml

Watermelon Moisturizing Hydro Jelly 100ml

120 ден.299 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104280
Достапност: На залиха
Количина:

Лесен желаст хидратор за сите типови кожа, со екстракти од лубеница и хијалуронска киселина за инстантно хидратирање на кожата и обезбедување со многу неопходни витаминиe.

Нанесете голема количина од производот наутро и навечер на сува и чиста кожа на лицето, нежно масирајте додека целосно не се апсорбира. Избегнувајте го пределот околу очите! 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Пред првата употреба, се препорачува да се изврши тест за чувствителност.

СостојкиWater / Aqua, Glycerin, Watermelon Fruit Extract / Citrullus Lanatus Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Fragrance / Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Acid Red 33 / CI 17200.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: watermelon, hydro, jelly
Revuele Watermelon Moisturizing Hydro Jelly 100ml Лесен желаст хидратор за сите типови кожа, со екстракти од лубеница и хијалуронска киселина за инстантно хидратирање на кожата и обезбедување со многу неопходни витаминиe. Нанесете голема количина од производот наутро и навечер на сува и чиста кожа на лицето, нежно масирајте додека целосно не се апсорбира. Избегнувајте го пределот околу очите!  Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на.. Category: Product #: 104280 Regular price: 120 ден. 299
120
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341