CLEANSING SCRUB- ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ
  • CLEANSING SCRUB- ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ

CLEANSING SCRUB- ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ

319 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101807
Достапност: На залиха
Количина:

Совршена комбинација од 100% природни состојки: масло од овес, чиа екстракт, киноа екстракт и оризови трици, не само за чистење на кожата, туку и за измазнување, како и создавање на предуслови за одржување на хидро балансот на оптимално ниво во внатрешните слоеви на кожата. ОДГОВАРА И ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА И НЕЖНА КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS