Vegan & Balance Body Wash with Cotton & Monoi Extracts 400ml

Vegan & Balance Body Wash with Cotton & Monoi Extracts 400ml

168 ден.419 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102026
Достапност: На залиха
Количина:

Млеко за туширање со неверојатен мирис, за длабинско чистење на кожата, нежна ексфолијација како и подобрување на тонусот на мускулатурата. Комбинацијата од екстракти од памуков цвет + каолин одговара на сите типови кожа. Екстракти од монои гарденија за смирување и луксузен долготраен мирис

 

Состав : Aqua, Sodium Laureh Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Crosspolymer, PEG-4 Distearyl Ether, Distearyl, Ether, Dicaprylyl Ether, Cocamide DEA, Coco Glucoside, Glycerin, Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract, Sodium Chloride, Kaolin, PEG-7 Glycery Cocoate, Gardenia Tahitensis Flower Extracts, Phenoxyethanol, Parfum, Triethanolamine.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Vegan & Balance Body Wash with Cotton & Monoi Extracts 400ml Млеко за туширање со неверојатен мирис, за длабинско чистење на кожата, нежна ексфолијација како и подобрување на тонусот на мускулатурата. Комбинацијата од екстракти од памуков цвет + каолин одговара на сите типови кожа. Екстракти од монои гарденија за смирување и луксузен долготраен мирис   Состав : Aqua, Sodium Laureh Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Crosspolymer, PEG-4 Disteary.. Category: Product #: 102026 Regular price: 168 ден. 419
168
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341