Vegan & Organic Hair Conditioner
  • Vegan & Organic Hair Conditioner

Vegan & Organic Hair Conditioner

362 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101845
Достапност: На залиха
Количина:

Кондиционер за длабиснко прихранување и ревитализирање на сува, оштетена и кршлива коса, благодарение на комбинацијата од масла и екстракти од: моринга, макадамија, кокос и бабасу. Комбинација која инстантно ќе и даде енергиј на косата и ќе ја подобри нејзината еластчност и виталност

Начин на употреба :

  • После шампонирање, нанесете ја мелем рамномерно по целата должина на косата
  • Оставете го за 3-5 минути, а потоа исплакнете темелно со вода

Состав : Aqua, Cetearyl Alcohol, Moringa Oleifera Leaf Extract, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract, Panthenol, Moringa Oleifera Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Dimenthicone, Orbignya Oleifera Seed Oil, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, BHT, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Vegan & Organic Hair Conditioner Кондиционер за длабиснко прихранување и ревитализирање на сува, оштетена и кршлива коса, благодарение на комбинацијата од масла и екстракти од: моринга, макадамија, кокос и бабасу. Комбинација која инстантно ќе и даде енергиј на косата и ќе ја подобри нејзината еластчност и виталност Начин на употреба : После шампонирање, нанесете ја мелем рамномерно по целата должина на косата Оставете.. Category: Product #: 101845 Regular price: 362 ден. 362
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341