Vegan & Organic Hair Shampoo
  • Vegan & Organic Hair Shampoo

Vegan & Organic Hair Shampoo

409 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101838
Достапност: На залиха
Количина:

Шампон за нежно чистење на сува, оштетена и кршлива коса, со екстракти од: моринга, макадамија и кокос, кои делуваат длабински: освен што ја чистат, успешно ја прихрануваат косата, зајакнуваат, обновуваат, измазнуваат и ја прават мека и сјајна

Начин на употреба :
  • Нанесете доволно количество шампон на влажна коса
  • Масажа во скалпот и должината на целата коса
  • Исплакнете темелно
  • Доколку е потребно, повторете ја постапката
Состав : Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauroyl/ Myristoyl Methyl Glucamide, Coco Betaine, Capryloyl/ Caproyl Methyl Glucamide, Lauroyl/ Myristoyl Methyl Glucamide, Glycerin, Coco -  Glucoside, Cocos Nucifera Fruit Extract, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Macadamia Ternifolia Seed Extract, Moringa Oleifera Leaf Extract, Phenoxyethanol, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Vegan & Organic Hair Shampoo Шампон за нежно чистење на сува, оштетена и кршлива коса, со екстракти од: моринга, макадамија и кокос, кои делуваат длабински: освен што ја чистат, успешно ја прихрануваат косата, зајакнуваат, обновуваат, измазнуваат и ја прават мека и сјајна Начин на употреба : Нанесете доволно количество шампон на влажна коса Масажа во скалпот и должината на целата коса Исплакнете темелно Доколку.. Category: Product #: 101838 Regular price: 409 ден. 409
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341