Coconut Oil Active Hair Ampoules 8 x 5 ml

Coconut Oil Active Hair Ampoules 8 x 5 ml

162 ден.405 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104570
Достапност: На залиха
Количина:

Длабинска нега, прихранување и хидратација на косата. Кокосовото масло и витаминот Е ја подобруваат структурата на косата, ја прават цврста а свиленкаста на допир, полна со енергија.

 

Нанесете една ампула по должината на косата (за пократка коса користете ½). Оставете да делува 10-15 минути, а потоа измијте со шампон. За најдобри резултати, користете 1-2 пати неделно. 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Состојки: Isododecane, Coconut Oil / Cocos Nucifera Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethiconol, Vitamin E Acetate / Tocopheryl Acetate, Fragrance / Parfum, Butylated Hydroxytoluene / BHT.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: coconut, oil, active, hair, ampoules
Revuele Coconut Oil Active Hair Ampoules 8 x 5 ml Длабинска нега, прихранување и хидратација на косата. Кокосовото масло и витаминот Е ја подобруваат структурата на косата, ја прават цврста а свиленкаста на допир, полна со енергија.   Нанесете една ампула по должината на косата (за пократка коса користете ½). Оставете да делува 10-15 минути, а потоа измијте со шампон. За најдобри резултати, користете 1-2 пати неделно.  Внимание: Можна е .. Category: Product #: 104570 Regular price: 162 ден. 405
162
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341