Coconut Oil Hair Booster - 30ml

Coconut Oil Hair Booster - 30ml

136 ден.339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104594
Достапност: На залиха
Количина:

Серум за коса со 100% кокосово масло за интензивна хидратација на сите типови коса, сјајна и цврста коса без расцветани врвови. Ја подобрува структурата на целата коса.

Начин на употреба: Втријте мала количина (3-4 капки) од производот на вашите дланки, нанесете на врвовите на чиста, влажна или сува коса. Не плакнете. 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

СостојкиIsododecane, Dimethiconol, Cocos Nucifera Oil, Isopropyl Myristate, Parfum, Bht, Coumarin.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: coconut, oil, hair, booster
Revuele Coconut Oil Hair Booster - 30ml Серум за коса со 100% кокосово масло за интензивна хидратација на сите типови коса, сјајна и цврста коса без расцветани врвови. Ја подобрува структурата на целата коса. Начин на употреба: Втријте мала количина (3-4 капки) од производот на вашите дланки, нанесете на врвовите на чиста, влажна или сува коса. Не плакнете.  Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. .. Category: Product #: 104594 Regular price: 136 ден. 339
136
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341