Распродадено
Coconut Oil Hair Elixir - 120ml

Coconut Oil Hair Elixir - 120ml

124 ден.309 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104600
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Комбинација од 100% кокосово масло и пантенол, ја штити косата од топлина, ја засилува хидратацијата и сјајот, ја одржува еластичноста и ја прави косата свиленкаста и лелеава.

Начин на употреба: Испрскајте мала количина од далечина од 20цм на чиста влажна или сува коса пред термичко стилизирање. Не плакнете. 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

СостојкиAqua, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocos Nucifera Oil, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-9, Panthenol, Phenoxyethanol, Parfum, Bht, Coumarin.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: coconut, oil, hair, elixir
Revuele Coconut Oil Hair Elixir - 120ml Комбинација од 100% кокосово масло и пантенол, ја штити косата од топлина, ја засилува хидратацијата и сјајот, ја одржува еластичноста и ја прави косата свиленкаста и лелеава. Начин на употреба: Испрскајте мала количина од далечина од 20цм на чиста влажна или сува коса пред термичко стилизирање. Не плакнете.  Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувај.. Category: Product #: 104600 Regular price: 124 ден. 309
124
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341