Coconut Oil Hair Mask 360ml

Coconut Oil Hair Mask 360ml

165 ден.412 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104587
Достапност: На залиха
Количина:

Комбинација од 100% кокосово масло и кератин, за интензивно длабинско прихранување, хидратација и зајакнување на косата. За коса полна со енергија и движење.

 

Нанесете на чиста и влажна коса. Исплакнете темелно по 5-10 минути. 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Состојки: Water / Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Stearate, Coconut Oil / Cocos Nucifera Oil, Sweet Almond Oil / Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Octadecyl Di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, Red Dye / CI 16255, Tartrazine / CI 19140, Black Dye / CI 28440, Coumarin.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: coconut, oil, hair, mask
Revuele Coconut Oil Hair Mask 360ml Комбинација од 100% кокосово масло и кератин, за интензивно длабинско прихранување, хидратација и зајакнување на косата. За коса полна со енергија и движење.   Нанесете на чиста и влажна коса. Исплакнете темелно по 5-10 минути.  Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода. .. Category: Product #: 104587 Regular price: 165 ден. 412
165
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341