Распродадено
Hada Labo Lift-Anti-Wrinkle Cream-Extreme Rebuilder-Day & Night-No-Wrinkles 50ml

Hada Labo Lift-Anti-Wrinkle Cream-Extreme Rebuilder-Day & Night-No-Wrinkles 50ml

1.225 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 69269
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Оригинална мешавина од 4 типа хијалуронска киселина вклучувајќи ја и најсовремената 3Д ХИЈАЛУРОНСКА киселина, која формира тродимензионална заштитна бариера на кожата + сојини изофлаваноиди и колаген кои делуваат против стареење на кожата, го враќаат сјајот, ја подобруваат еластичноста и делуваат дури и на најизразените брчки - 50 мл.

Состојки: 

Aqua,Glycerin,Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride,Simmondsia Chinensis seed oil, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride,PPG-10 Methyl, Glucose Ether,Behenyl Alcohol,PEG-20 Sorbitan Isostearate,Sorbitan Stearate,Limnanthes Alba seed oil,Carbomer,Triethanolamine,Pullulan Sodium Hyaluronate,Hydroxyethyl Cellulose,Phytosteryl/Biphenyl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate,Tocopherol,Hydrolyzed Soy protein,Retinyl Palmitate Helianthus Annuus seed oil,Hydrolyzed Collagen,Sodium acetylated Hyaluronate,Hydrolyzed Hyaluronic Acid,Zea Mays oil, Beta-carotene Sodium Hyaluronate Crosspolymer,Pentylene Glycol,Thioctic Acid,Disodium EDTA,Methylparaben,Propylparaben

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo Hada Labo Lift-Anti-Wrinkle Cream-Extreme Rebuilder-Day & Night-No-Wrinkles 50ml Оригинална мешавина од 4 типа хијалуронска киселина вклучувајќи ја и најсовремената 3Д ХИЈАЛУРОНСКА киселина, која формира тродимензионална заштитна бариера на кожата + сојини изофлаваноиди и колаген кои делуваат против стареење на кожата, го враќаат сјајот, ја подобруваат еластичноста и делуваат дури и на најизразените брчки - 50 мл. Состојки:  Aqua,Glycerin,Butylene Glycol, Caprylic/Capric.. Category: Product #: 69269 Regular price: 1.225 ден. 1.225
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341