Hada Labo Lift-No-Wrinkles Lotion-Super 3d Hydrator

Hada Labo Lift-No-Wrinkles Lotion-Super 3d Hydrator

1.345 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 69238
Достапност: На залиха
Количина:

Моќен anti-age лосион со лифт ефект со 4 типа на хидратантна хијалуронска киселина.

Изобилството на сојини изофлавоноиди интензивно го стимулираат производството на колаген во кожата.

Одговара и за најчувствителни типови кожа - 150 мл.

Состојки: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Diglycerin, PEG-20 Sorbitan Isostearate, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Methylparaben, Limnanthes Alba Seed Oil, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Carbomer, Polyacrylate Crosspolymer-11, Triethanolamine, Pullulan, Phytosteryl Macadamiate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum, Isohexadecane, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Lactobacillus/Soymilk Ferment Filtrate, Polysorbate 60, Polyquaternium-51, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Ammonium Acrylates Copolymer, Tetrapeptide-5, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Elastin.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo Hada Labo Lift-No-Wrinkles Lotion-Super 3d Hydrator Моќен anti-age лосион со лифт ефект со 4 типа на хидратантна хијалуронска киселина. Изобилството на сојини изофлавоноиди интензивно го стимулираат производството на колаген во кожата. Одговара и за најчувствителни типови кожа - 150 мл. Состојки: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Diglycerin, PEG-20 Sorbitan Isostearate, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Methylparaben, Limnanthes Alba .. Category: Product #: 69238 Regular price: 1.345 ден. 1.345
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341