Hada Labo Tokyo - Glow Skin Lotion - Hydrator - 150ml

Hada Labo Tokyo - Glow Skin Lotion - Hydrator - 150ml

1.489 ден.
Шифра на производ: 82381
Достапност: На залиха
Количина:

Лесен, воденест лосион за интензивна длабинска хидратација на клетките на кожата. Содржи нано & макро хијалуронска киселина, транексаминска киселина и хатомуџи екстракт. Го одржува оптималното ниво на влажноста на кожата, спречува појава на бори и фини-тенки линии, ја прави кожата поеластична, позатегната и ѝ го враќа здравиот изглед и природниот сјај. Одлична припрема на кожата- подлога за понатамошната рутина за нега на кожата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo - Glow Skin Lotion - Hydrator - 150ml Лесен, воденест лосион за интензивна длабинска хидратација на клетките на кожата. Содржи нано & макро хијалуронска киселина, транексаминска киселина и хатомуџи екстракт. Го одржува оптималното ниво на влажноста на кожата, спречува појава на бори и фини-тенки линии, ја прави кожата поеластична, позатегната и ѝ го враќа здравиот изглед и природниот сјај. Одлична припрема на кожата- подлога за поната.. Category: Product #: 82381 Regular price: 1.489 ден. 1.489
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341