(Outlet) Revuele Hydrophilic Purifying Cleanser 150ml

(Outlet) Revuele Hydrophilic Purifying Cleanser 150ml

107 ден.269 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103689
Достапност: На залиха
Количина:

Нежна гел-пена за чистење на мрсна & проблематична кожа со цитрусни екстракти од грејпфрут и мед. Комбинација која длабински чисти, ги намалува порите, го елиминира мрсниот сјај како и митисерите. Антиоксидантите од грејпфрутот ја штитат кожата од слободните радикали и делуваат како антиколорант на флеките.

СостојкиWater / Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Polyquaternium-7, Propylene Glycol (and) Honey Extract (and) Sodium Benzoate (and) Gluconolactone (and) Calcium Gluconate, Glycerine, Grapefruit Seed Extract / Citrus Grandis Seed Extract, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Fragrance / Parfum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: revuele, cleanser, purifying
Revuele (Outlet) Revuele Hydrophilic Purifying Cleanser 150ml Нежна гел-пена за чистење на мрсна & проблематична кожа со цитрусни екстракти од грејпфрут и мед. Комбинација која длабински чисти, ги намалува порите, го елиминира мрсниот сјај како и митисерите. Антиоксидантите од грејпфрутот ја штитат кожата од слободните радикали и делуваат како антиколорант на флеките. Состојки: Water / Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, .. Category: Product #: 103689 Regular price: 107 ден. 269
107
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341