Распродадено
NOVACLEAR COLLAGEN Eye Cream - Нежен крем за околу очи 15ml
  • NOVACLEAR COLLAGEN Eye Cream - Нежен крем за околу очи 15ml

NOVACLEAR COLLAGEN Eye Cream - Нежен крем за околу очи 15ml

435 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 82343
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Нежен крем за регијата околу очи за сите типови кожа со активно злато, морски колаген, екстракти од кавијар + алое вера, како и масла од арган и макадамија, шеа путер, алантоин и пантенол.

Моќна комбинација која брзо ги елиминира првите видливи знаци на стареење на нежната кожа околу очите, ја храни, длабински ја наважнува и смирува кожата. Ја чисти кожата и ја остава мека и нежна. Збогатен со ниацинамид и екстракт од кавиајар, за одржување и истакнување на младешкиот изглед на кожата.

Состојки: Aqua, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Dimethicone, Cyclopenatsiloxane, Butyrospermum Parkii Butter, Retinol, Caviar Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Collagen Amino Acids, Argania Spinosa Kernel Oil, Olus Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Gold, Allantoin, Panthenol, Urea, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Tricaprylin, Cylohexasiloxane, Lactose, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Carbomer, Polymethyl Methacrylate, Triethanolamine, Potassium Silicate, Aluminum Silicate, Mica, Parfum, BHT, Titanium Dioxide, CI 77015

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NOVACLEAR COLLAGEN Eye Cream - Нежен крем за околу очи 15ml Нежен крем за регијата околу очи за сите типови кожа со активно злато, морски колаген, екстракти од кавијар + алое вера, како и масла од арган и макадамија, шеа путер, алантоин и пантенол. Моќна комбинација која брзо ги елиминира првите видливи знаци на стареење на нежната кожа околу очите, ја храни, длабински ја наважнува и смирува кожата. Ја чисти кожата и ја остава мека и нежна. Збогатен со .. Category: Product #: 82343 Regular price: 435 ден. 435
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341