JUST Vitamin C 2% Suspension

JUST Vitamin C 2% Suspension

379 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 102828
Достапност: На залиха
Количина:

Витамин Ц е познат моќен антиоксиданс, кој ја засилува син тезата на колагенот. Неговите деривати се дури и постабилни и во одредени периоди овозможуваат подобри ефекти во третманите: поздрав и прозрачно сјаен изглед + маслиново масло за засилување на антиоксидативното дејство + алантоин за омекнување на кожата како и смирување на чувствителната кожа. Особено годи на уморна кожа, сува, како и кожа со знаци на стреење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX JUST Vitamin C 2% Suspension Витамин Ц е познат моќен антиоксиданс, кој ја засилува син тезата на колагенот. Неговите деривати се дури и постабилни и во одредени периоди овозможуваат подобри ефекти во третманите: поздрав и прозрачно сјаен изглед + маслиново масло за засилување на антиоксидативното дејство + алантоин за омекнување на кожата како и смирување на чувствителната кожа. Особено годи на уморна кожа, сува, како и кожа.. Category: Product #: 102828 Regular price: 379 ден. 379
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341