Revox Plex Bond Care Conditioner. Step 5 260ml
  • Revox Plex Bond Care Conditioner. Step 5 260ml

Revox Plex Bond Care Conditioner. Step 5 260ml

698 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 104938
Достапност: На залиха
Количина:

За што станува збор:

REVOX B77 PLEX BOND CARE CONDITIONER е петтиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX, наменет за домашна употреба. Овој интензивен регенератор за коса, овозможува длабинска хидратација и потхранување на влакната на косата и интензивно ја поправа целокупната состојба на оштетена, како и на обоена  коса . Ја заштитува структура на влакната од штетните надворешни фактори, а истовремено помага да се елиминира/намали кршењето, како и непријатното разлетување на косата. Кондиционерот го подобрува сјајот на бојата и додава луксузен сјај и текстура на косата, без да ја оптоварува. Косата станува поенергична, помазна и поздрава со секоја употреба.

Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Octyldodecanol, Cocos Nucifera Oil, Hydrolyzed Keratin, Ricinus Communis Seed Oil, Ceteareth-20, Ethylhexyl Stearate, Isododecane, Dimethiconol, Polyquaternium-7, Phenoxyethanol, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate, Limonene.

Безбеден за БОЕНА коса и корисен за сите типови коса.

Како делува:

  1. Ги зајакнува влакната на косата
  2. Длабински го хидратира секое влакно
  3. Ја подобрува состојбата на косата и силно  ја заштитува слабата коса

REVOX PLEX  е професионалното волшебно стапче за нега и стилизирање на сите типови коса. Погоден за честа употреба!
Систем производи со вегански масла и путери- 2 за салонска употреба +  5 професионални производи за домашна употреба

Салонски третман во домашни услови. Вашата коса ќе ви биде благодарна

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX Revox Plex Bond Care Conditioner. Step 5 260ml За што станува збор: REVOX B77 PLEX BOND CARE CONDITIONER е петтиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX, наменет за домашна употреба. Овој интензивен регенератор за коса, овозможува длабинска хидратација и потхранување на влакната на косата и интензивно ја поправа целокупната состојба на оштетена, како и на обоена  коса . Ја заштитува структура на влакната од штетн.. Category: Product #: 104938 Regular price: 698 ден. 698
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341