Revox Plex Bond Repairing Oil. Step 7 30 ml
  • Revox Plex Bond Repairing Oil. Step 7 30 ml

Revox Plex Bond Repairing Oil. Step 7 30 ml

719 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 104952
Достапност: На залиха
Количина:

За што станува збор:

REVOX B77 PLEX BOND REPAIRING OIL - МАСЛО ЗА ЗАШТИТА И СЈАЈ е седмиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX. Ова концентрирано, но лесно масло е создадено за да и обезбеди на косата врвен луксузен свилен финиш како салон. Ја поправа оштетената структура на косата, намалувајќи го ризикот од понатамошно кршење и расцветување на врвовите и го минимизира разлетувањето без да ја оптоварува косата. Маслото ја истакнува бојата на бојадисаната коса и и дава сјаен и мазен изглед. Го зајакнува сјајот и eнергијата на косата. Ги зајакнува и заштитува влакната, ја отплеткува и ја прави целата коса лесна за чешлање и моделирање. Се користи пред термички стилизирања, бидејќи помага да се заштити косата од топол воздух и алатките за стилизирање, а со тоа придонесува за побрзо и поефикасно фенирање. Се користи и на сува коса, бидејќи обезбедува заштита од надворешни агресивни фактори и ја остава косата во добра кондиција, да изгледа здрава и силна.

СостојкиIsohexadecane, Isododecane, Dimethiconol, Beta-Carotene (and) Sunflower Seed Oil / Helianthus Annuus Seed Oil, Grape Seed Oil / Vitis Vinifera Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Vitamin E Acetate / Tocopheryl Acetate, Fragrance / Parfum, Butylated Hydroxytoluene / BHT, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Безбеден за БОЕНА коса и корисен за сите типови коса.

Како делува:

Го олеснува стилизирањето
Обезбедува заштита од топлина
Го подобрува сјајот и живоста на боите
Го минимизира разлетувањето

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX Revox Plex Bond Repairing Oil. Step 7 30 ml За што станува збор: REVOX B77 PLEX BOND REPAIRING OIL - МАСЛО ЗА ЗАШТИТА И СЈАЈ е седмиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX. Ова концентрирано, но лесно масло е создадено за да и обезбеди на косата врвен луксузен свилен финиш како салон. Ја поправа оштетената структура на косата, намалувајќи го ризикот од понатамошно кршење и расцветување на врвовите и го миними.. Category: Product #: 104952 Regular price: 719 ден. 719
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341