Revox Plex Hair Perfecting Treatment. Step 3 260ml
  • Revox Plex Hair Perfecting Treatment. Step 3 260ml

Revox Plex Hair Perfecting Treatment. Step 3 260ml

949 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 104914
Достапност: На залиха
Количина:

За што станува збор

РЕВОКС Б77 ПЛЕКС- ПРОФЕСИОНАЛЕН ТРЕТМАН ЗА НА КОСА е третиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX, НО ПРВ ВО ДОМАШНИ УСЛОВИ. Овој концентриран професионален производ е развиен за да ја надополни текстурата на оштетената и обоена коса  и делува од внатре кон надвор. За разлика од производите за регенерација, овој третман делува така што ги обновува врските во влакната на косата, ја подобрува текстурата и ја штити структурата на косата од кршење. Косата е посилна, посјајна и помазна уште од првата употреба. Безбеден за БОЕНА коса , а корисен за сите типови коса. 

СостојкиAqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Hydrolyzed Keratin, PPG-3 Caprylyl Ether, Collagen Amino Acids, Phenoxyethanol, Parfum, Citric Acid, Disodium Edta, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate, Limonene

Како делува: 

  1. Ја обновува и поправа структурата на косата 
  2. Го намалува кршењето на влакната 
  3. Ја зајакнува косата од внатрешноста

REVOX PLEX  е професионалното волшебно стапче за нега и стилизирање на сите типови коса. Погоден за честа употреба!
Систем производи со вегански масла и путери- 2 за салонска употреба +  5 професионални производи за домашна употреба
Салонски третман во домашни услови. Вашата коса ќе ви биде благодарна

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX Revox Plex Hair Perfecting Treatment. Step 3 260ml За што станува збор:  РЕВОКС Б77 ПЛЕКС- ПРОФЕСИОНАЛЕН ТРЕТМАН ЗА НА КОСА е третиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX, НО ПРВ ВО ДОМАШНИ УСЛОВИ. Овој концентриран професионален производ е развиен за да ја надополни текстурата на оштетената и обоена коса  и делува од внатре кон надвор. За разлика од производите за регенерација, овој третман делува така што ги обнов.. Category: Product #: 104914 Regular price: 949 ден. 949
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341