Revox Plex Bond Smoothing Crème. Step 6 260ml
  • Revox Plex Bond Smoothing Crème. Step 6 260ml

Revox Plex Bond Smoothing Crème. Step 6 260ml

719 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 104945
Достапност: На залиха
Количина:

За што станува збор: 

REVOX B77 PLEX BOND SMOOTHING CRÈME е шестиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX. Овој концентриран крем што не се измива е дизајниран да ја поправи состојбата на оштетената коса  заштитувајќи ја од штетните надворешни фактори, но истотака е одличен за елегантен финиш на стајлингот налик на салонот, без разлетување на косата. Се користи пред термичко стилизирање - со фен, пегла- бидејќи со неговата употреба се намалува времето на сушење на косата. Особено се препорачува за коса со кадрици - исушени со дифузер, или природно, бидејќи одлично ги дефинира и им дава енергија и лелеавост. Косата е  пораскошна, помазна и свиленкаста, уште по првата употреба и на изглед и на чувство

Состојки: Water / Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Cetrimonium Chloride, Isododecane (and) Dimethiconol, Castor Oil / Ricinus Communis Seed Oil, Ceteareth-20, Alcohol Denat., Shea Butter / Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Collagen Amino Acids, Fragrance / Parfum, Octadecyl Di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Безбеден за БОЕНА коса и корисен за сите типови коса. 

Како делува:

Ја заштитува косата
Го олеснува стилизирањето
Ја подобрува состојбата на слабата коса, спречува појава на еликтрицитет

REVOX PLEX  е професионалното волшебно стапче за нега и стилизирање на сите типови коса. Погоден за честа употреба!
Систем производи со вегански масла и путери- 2 за салонска употреба +  5 професионални производи за домашна употреба

Салонски третман во домашни услови. Вашата коса ќе ви биде благодарна

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX Revox Plex Bond Smoothing Crème. Step 6 260ml За што станува збор:  REVOX B77 PLEX BOND SMOOTHING CRÈME е шестиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX. Овој концентриран крем што не се измива е дизајниран да ја поправи состојбата на оштетената коса  заштитувајќи ја од штетните надворешни фактори, но истотака е одличен за елегантен финиш на стајлингот налик на салонот, без разлетување на косата. Се користи пред .. Category: Product #: 104945 Regular price: 719 ден. 719
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341