Распродадено
REVUELE FACIAL CLEANSER WITH BAMBOO CHARCOAL & CITRUS EXTRACT 150ml
  • REVUELE FACIAL CLEANSER WITH BAMBOO CHARCOAL & CITRUS EXTRACT 150ml

REVUELE FACIAL CLEANSER WITH BAMBOO CHARCOAL & CITRUS EXTRACT 150ml

114 ден.285 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104099
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Mоќен отстранувач на нечистотии на лицето. Благодарение на придобивките од бамбусовиот јаглен и екстрактот од цитрус, нежната формула прави мека пена, оставајќи ја кожата чиста и длабински освежена и хидрирана. Одговара на сите типови кожа.

СостојкиAqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Hydroxyethylcellulose, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Aloe Barbadensis Extract, Citrus Grandis Seed Extract, Charcoal Powder/Activated Carbon, Phenoxyethanol, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 16185, CI 19140, CI 28440, CI 42051.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE FACIAL CLEANSER WITH BAMBOO CHARCOAL & CITRUS EXTRACT 150ml Mоќен отстранувач на нечистотии на лицето. Благодарение на придобивките од бамбусовиот јаглен и екстрактот од цитрус, нежната формула прави мека пена, оставајќи ја кожата чиста и длабински освежена и хидрирана. Одговара на сите типови кожа. Состојки: Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Hydroxyethylcellulose, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Aloe Barbad.. Category: Product #: 104099 Regular price: 114 ден. 285
114
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341