Распродадено
REVUELE  FACIAL SCRUB WITH BAMBOO CHARCOAL & ALOE VERA 150ml
  • REVUELE  FACIAL SCRUB WITH BAMBOO CHARCOAL & ALOE VERA 150ml

REVUELE FACIAL SCRUB WITH BAMBOO CHARCOAL & ALOE VERA 150ml

285 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104082
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Пилинг за лице со детоксикациски екстракт од бамбусов јаглен, глина и алое вера. Моќен третман за длабинско чистење на комбинирана и мрсна кожа. Активираниот јаглен ги исфрла нечистотиите и вишокот маснотии од кожата, овозможувајќи нежно, но длабинско чистење. Глината помага да се балансира производството на себум и спречува сушење на кожата. Алое Вера длабински ја хидрира и смирува кожата.

СостојкиAqua, Pumice, Triethanolamine, Charcoal Powder/Activated Carbon, Aloe Barbadensis Extract, Glycerin, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Salicylate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 16185, CI 19140, CI 28440, CI 42051.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE FACIAL SCRUB WITH BAMBOO CHARCOAL & ALOE VERA 150ml Пилинг за лице со детоксикациски екстракт од бамбусов јаглен, глина и алое вера. Моќен третман за длабинско чистење на комбинирана и мрсна кожа. Активираниот јаглен ги исфрла нечистотиите и вишокот маснотии од кожата, овозможувајќи нежно, но длабинско чистење. Глината помага да се балансира производството на себум и спречува сушење на кожата. Алое Вера длабински ја хидрира и смирува кожата. Сос.. Category: Product #: 104082 Regular price: 285 ден. 285
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341