REVUELE CERAMIDE REGENERATING FOOT CREAM - for DRY to VERY DRY SKIN 80ml
  • REVUELE CERAMIDE REGENERATING FOOT CREAM - for DRY to VERY DRY SKIN 80ml

REVUELE CERAMIDE REGENERATING FOOT CREAM - for DRY to VERY DRY SKIN 80ml

295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105492
Достапност: На залиха
Количина:

Брзо апсорбирачки крем со нелеплива текстура за инстантна хидратација на кожата на стапалата и засилување на заштитната функција на кожата. Збогатен со есенцијални церамиди и хијалуронска киселина кои  ја омекнуваат кожата и ја намалуваат сувоста, а салицилната киселина врши нежен пилинг на мртвите клетки.

 

Состојки: Water / Aqua, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Mineral Oil / Paraffinum Liquidum, PEG-8, PEG-8/SMDI Copolymer, Palmitoyl Myristyl Serinate, Sodium Polyacrylate, Butylene Glycol, Rice Bran Extract / Oryza Sativa Bran Extract, Sodium Salicylate, Triethanolamine, Vitamin B3 / Niacinamide, Sodium Hyaluronate,Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Disodium EDTA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE CERAMIDE REGENERATING FOOT CREAM - for DRY to VERY DRY SKIN 80ml Брзо апсорбирачки крем со нелеплива текстура за инстантна хидратација на кожата на стапалата и засилување на заштитната функција на кожата. Збогатен со есенцијални церамиди и хијалуронска киселина кои  ја омекнуваат кожата и ја намалуваат сувоста, а салицилната киселина врши нежен пилинг на мртвите клетки.   Состојки: Water / Aqua, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Mineral Oi.. Category: Product #: 105492 Regular price: 295 ден. 295
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341