Распродадено
REVUELE CERAMIDE MOISTURIZING CREAM - for DRY to VERY DRY SKIN 200 ml
  • REVUELE CERAMIDE MOISTURIZING CREAM - for DRY to VERY DRY SKIN 200 ml

REVUELE CERAMIDE MOISTURIZING CREAM - for DRY to VERY DRY SKIN 200 ml

359 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105447
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Хидратантен крем со немрсна текстура за лице и тело. Ја омекнува и хидрира кожата уште после првата употреба. Збогатен со есенцијални церамиди и хијалуронска киселина, интензивно ја хидрира и прихранува кожата во текот на целиот ден.  Без вештачки мириси - одговара за сите типови сува кожа, па дури и за најчувствителните. 

 

Состојки: Water / Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ceteareth-20, Dimethicone, PEG-8, PEG-8/SMDI Copolymer, Palmitoyl Myristyl Serinate, Sodium Polyacrylate, Butylene Glycol, Rice Bran Extract / Oryza Sativa Bran Extract, Xanthan Gum, Triethanolamine, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE CERAMIDE MOISTURIZING CREAM - for DRY to VERY DRY SKIN 200 ml Хидратантен крем со немрсна текстура за лице и тело. Ја омекнува и хидрира кожата уште после првата употреба. Збогатен со есенцијални церамиди и хијалуронска киселина, интензивно ја хидрира и прихранува кожата во текот на целиот ден.  Без вештачки мириси - одговара за сите типови сува кожа, па дури и за најчувствителните.    Состојки: Water / Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alco.. Category: Product #: 105447 Regular price: 359 ден. 359
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341