REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Hair Mask 500ml

REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Hair Mask 500ml

288 ден.412 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102989
Достапност: На залиха
Количина:

МАСКА ЗА НЕГА НА ПРИРОДНО РУСА КОСА, НО И ХЕМИСКИ ОСВЕТЛЕНА И ШАТИРАНА. Напредна формула со Violet 43 синтетички пигмент кој има синкаво виолетова нијанса, за НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА НЕСАКАНИТЕ ЖОЛТИ И ПОРТОКАЛОВИ ОДБЛЕСОЦИ. Комбинацијата од: кокосово масло, еластин и кера-тин овозможуваат дополнително интензивно прихранување и сјај на ово тип коса 

Употреба:Нанесете доволно количество на чиста и влажна коса, по можност после REVUELE ICE BLOND ANTI-YELLOW SHAMPOO. Оставете ја маската да делува не подолго од 5 минути и исплакнете темелно со вода. Индивидуална нетолеранција на која било од состојките е можна. Пред првата употреба, се препорачува да се направи тест за чувствителност. Избегнувајте контакт со очите! Во случај производот да влезе во очите, исплакнете веднаш со многу вода!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Hair Mask 500ml МАСКА ЗА НЕГА НА ПРИРОДНО РУСА КОСА, НО И ХЕМИСКИ ОСВЕТЛЕНА И ШАТИРАНА. Напредна формула со Violet 43 синтетички пигмент кој има синкаво виолетова нијанса, за НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА НЕСАКАНИТЕ ЖОЛТИ И ПОРТОКАЛОВИ ОДБЛЕСОЦИ. Комбинацијата од: кокосово масло, еластин и кера-тин овозможуваат дополнително интензивно прихранување и сјај на ово тип коса  Употреба:Нанесете доволно количество на чиста и вла.. Category: Product #: 102989 Regular price: 288 ден. 412
288
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341