REVUELE NO PROBLEM SOS ГЕЛ-АПЛИКАТОР ЗА АКНИ

REVUELE NO PROBLEM SOS ГЕЛ-АПЛИКАТОР ЗА АКНИ

232 ден.
Потребни наградни поени: 197
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902205
Достапност: На залиха
Количина:

Гел со салицилна киселина за третман на акни, митесери мозолчиња

Благодарение на маслото од чајно дрво гелот обезбедува длабоко антибактериско чистење на проблематичната кожа. Ги намалува порите, спречувајќи го навлегувањето на бактериите и појавата на акни и митесери. Спречува мрсен сјај на лицето во текот на денот.
Обезбедува активен антисептик и ефект на лекување директно на воспалената област. 
Го апсорбира поткожното воспаление, ја намалува иритацијата, ги суши мозолките и го спречува нивното повторно појавување. 
Елиминира видливи знаци на воспаление на кожата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE NO PROBLEM SOS ГЕЛ-АПЛИКАТОР ЗА АКНИ Гел со салицилна киселина за третман на акни, митесери мозолчиња Благодарение на маслото од чајно дрво гелот обезбедува длабоко антибактериско чистење на проблематичната кожа. Ги намалува порите, спречувајќи го навлегувањето на бактериите и појавата на акни и митесери. Спречува мрсен сјај на лицето во текот на денот. Обезбедува активен антисептик и ефект на лекување директно на воспалената обл.. Category: Product #: 902205 Regular price: 232 ден. 232 Available from: torba.mk