Распродадено
REVUELE TS CLARIFYING TONIC 2% SALICYLIC ACID 205ml
  • REVUELE TS CLARIFYING TONIC 2% SALICYLIC ACID 205ml

REVUELE TS CLARIFYING TONIC 2% SALICYLIC ACID 205ml

293 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105409
Достапност: Out Of Stock
Количина:

REVUELE TS ТОНИК ЗА ЧИСТЕЊЕ со активна формула со 2% САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА, МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО И АХА КИСЕЛИНИ. Длабински делува на кожата, ја омекнува, матира/го контролира излачувањето на себумот и делува на дамките. Производот е наменет за КОМБИНИРАНА кожа и кожа склона кон акни.

Состојки: Water / Aqua, Sodium Salicylate, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate (and) Butyl Methoxydibenzoylmethane (and) PPG-26-Buteth-26 (and) Ethylhexyl Salicylate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Glycolic Acid, Tea Tree Oil / Melaleuca Alternafolia Leaf Oil, Tartrazine / CI 19140

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE TS CLARIFYING TONIC 2% SALICYLIC ACID 205ml REVUELE TS ТОНИК ЗА ЧИСТЕЊЕ со активна формула со 2% САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА, МАСЛО ОД ЧАЈНО ДРВО И АХА КИСЕЛИНИ. Длабински делува на кожата, ја омекнува, матира/го контролира излачувањето на себумот и делува на дамките. Производот е наменет за КОМБИНИРАНА кожа и кожа склона кон акни. Состојки: Water / Aqua, Sodium Salicylate, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate (an.. Category: Product #: 105409 Regular price: 293 ден. 293
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341