Распродадено
REVUELE TS CALMING TONIC Hyaluronic Acid 250ml
  • REVUELE TS CALMING TONIC Hyaluronic Acid 250ml

REVUELE TS CALMING TONIC Hyaluronic Acid 250ml

117 ден.293 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105386
Достапност: Out Of Stock
Количина:

REVUELE TS СМИРУВАЧКИ ТОНИК со активна формула со хијалуронска киселина,уреа и смирувачки екстракт од камилица. Ја смирува кожата, оптимално ја хидратира, спречува/смирува црвенило и остава пријатно чуваство на комфор и релаксација. Производот е наменет за ЧУВСТВИТЕЛНА кожа и кожа склона кон иритација. 

Состојки: Water / Aqua, Urea, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Styrene/Acrylates Copolymer (and) Coco-Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE TS CALMING TONIC Hyaluronic Acid 250ml REVUELE TS СМИРУВАЧКИ ТОНИК со активна формула со хијалуронска киселина,уреа и смирувачки екстракт од камилица. Ја смирува кожата, оптимално ја хидратира, спречува/смирува црвенило и остава пријатно чуваство на комфор и релаксација. Производот е наменет за ЧУВСТВИТЕЛНА кожа и кожа склона кон иритација.  Состојки: Water / Aqua, Urea, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Styrene/Acryl.. Category: Product #: 105386 Regular price: 117 ден. 293
117
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341