Распродадено
REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml
  • REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml

REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml

117 ден.293 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105379
Достапност: Out Of Stock
Количина:

REVUELE TS ТОНИК ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ со Витамин Ц. Активна формула на производот со добитната  моќна комбинација на витамин Ц и кофеин. Ја хидратира и освежува кожата, и дава енергија и сјај. Производот е наменет за УМОРНА кожа без енергија и сјај.

СостојкиWater / Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Vitamin C / Sodium Ascorbyl Phosphate, Caffeine, Ethylhexyl Methoxycinnamate (and) Butyl Methoxydibenzoylmethane (and) PPG-26-Buteth-26 (and) Ethylhexyl Salicylate, Sodium Cocoamphoacetate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Tartrazine / CI 19140, Limonene.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml REVUELE TS ТОНИК ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ со Витамин Ц. Активна формула на производот со добитната  моќна комбинација на витамин Ц и кофеин. Ја хидратира и освежува кожата, и дава енергија и сјај. Производот е наменет за УМОРНА кожа без енергија и сјај. Состојки: Water / Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Vitamin C / Sodium Ascorbyl Phosphate, Caffeine, Ethylhexyl Methoxycinnamate (and) Buty.. Category: Product #: 105379 Regular price: 117 ден. 293
117
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341