Распродадено
REVUELE TS REPLENISHING TONIC NIACINAMIDE 250ml
  • REVUELE TS REPLENISHING TONIC NIACINAMIDE 250ml

REVUELE TS REPLENISHING TONIC NIACINAMIDE 250ml

117 ден.293 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105393
Достапност: Out Of Stock
Количина:

REVUELE TS ТОНИК ЗА ПОПОЛНУВАЊЕ со активна формула која изобилува со НИАЦИНАМИД и Д-ПАНТЕНОЛ-ја обновува кожата, длабински ја хидрира, измазнува, омекнува, пополнува и смирува. Наменет за СУВА КОЖА, како и кожа склона кон ПЕРУТАЊЕ.

Состојки: Aqua, Glycerin, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Niacinamide, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ppg-26-Buteth-26, Ethylhexyl Salicylate, Sodium Hyaluronate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium Edta, CI 18050

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE TS REPLENISHING TONIC NIACINAMIDE 250ml REVUELE TS ТОНИК ЗА ПОПОЛНУВАЊЕ со активна формула која изобилува со НИАЦИНАМИД и Д-ПАНТЕНОЛ-ја обновува кожата, длабински ја хидрира, измазнува, омекнува, пополнува и смирува. Наменет за СУВА КОЖА, како и кожа склона кон ПЕРУТАЊЕ. Состојки: Aqua, Glycerin, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Niacinamide, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ppg-26-Buteth-26, Ethy.. Category: Product #: 105393 Regular price: 117 ден. 293
117
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341