Распродадено
SO….? VIBIN Chillin 140ml

SO….? VIBIN Chillin 140ml

495 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 26325
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Спреј-мист за тело со долготраен мирис

Таа е девојката која ужива во својата младост! 

Совршен цветно тропски мирис со нота на праска, гуава и јасмин. - 140 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? SO….? VIBIN Chillin 140ml Спреј-мист за тело со долготраен мирис Таа е девојката која ужива во својата младост!  Совршен цветно тропски мирис со нота на праска, гуава и јасмин. - 140 мл .. Category: Product #: 26325 Regular price: 495 ден. 495
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341