Распродадено
100% ПРИРОДЕН АКТИВЕН ЈАГЛЕН ОД КОКОСОВИ ЛУШПИ ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЗАБИТЕ

100% ПРИРОДЕН АКТИВЕН ЈАГЛЕН ОД КОКОСОВИ ЛУШПИ ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЗАБИТЕ

395 ден.
Потребни наградни поени: 75
Производител: Institut Organica
Шифра на производ: UK 18-1100
Достапност: In Stock
Количина:

MY MAGIC SHINE-WHITENING TOOTH POWDER 30gr 100% ПРИРОДЕН АКТИВЕН ЈАГЛЕН ОД КОКОСОВИ ЛУШПИ ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЗАБИТЕ

Нежна прашкаста супстанца за сјајно бели заби, детоксикација на устата и свеж здив

По само неколку употреби, се забележуваат резултати: ги елиминира темните дамки од забите, ги избелува и им дава неверојатен сјај.

Го подобрува оралното здравје, така што Ph вредноста во устата ја одржува на ниво, што успорува појава на: кариес, заболување на непцата, размножување на бактерии и лош здив.

Особено се препорачува за: пушачи и љубители на кафе 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Institut Organica 100% ПРИРОДЕН АКТИВЕН ЈАГЛЕН ОД КОКОСОВИ ЛУШПИ ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЗАБИТЕ MY MAGIC SHINE-WHITENING TOOTH POWDER 30gr 100% ПРИРОДЕН АКТИВЕН ЈАГЛЕН ОД КОКОСОВИ ЛУШПИ ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЗАБИТЕ Нежна прашкаста супстанца за сјајно бели заби, детоксикација на устата и свеж здив По само неколку употреби, се забележуваат резултати: ги елиминира темните дамки од забите, ги избелува и им дава неверојатен сјај. Го подобрува оралното здравје, така што Ph вредноста во устата .. Category: Product #: UK 18-1100 Regular price: 395 ден. 395 Available from: torba.mk