REVUELE NO PROBLEM ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН
 • REVUELE NO PROBLEM ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН

REVUELE NO PROBLEM ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН

175 ден.
Потребни наградни поени: 148
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902984
Достапност: На залиха
Количина:

Црна маска збогатена со активен јаглен + сребрени јони, против акни и митесери, со изразено антибактериско дејство

Маска со активен јаглен:

 • Против акни и митесери
 • Со активен јаглен
 • Цинк PCA
 • Сребрени јони (Аг +)
 • Длабинско чистење на порите
 • Ја регулира функцијата на лојните жлезди
 • Вашата кожа добива мат ефект

 

Оваа пилинг - маска базирана на активен јаглен е развиена за ефикасно чистење на кожата и за борба против акни и митесери. Поради својата висока апсорбирачка способност активниот јаглен ги чисти порите и ги отстранува вишокот на маснотии и нечистотии, нежно апсорбира, го елиминира прекумерното лачење на маснотии, ги отстранува мртвите клетки на кожата.

 

Цинкот РСА и сребрените јони имаат изразено антибактериско дејство, ја нормализираат секрецијата на лојните жлезди, спречуваат појавата на мозолчиња и митесери.
При редовна употреба кожата станува мазна, чиста, и без вишок маснотии.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

 • 070 / 244 466
 • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE NO PROBLEM ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН Црна маска збогатена со активен јаглен + сребрени јони, против акни и митесери, со изразено антибактериско дејство Маска со активен јаглен: Против акни и митесери Со активен јаглен Цинк PCA Сребрени јони (Аг +) Длабинско чистење на порите Ја регулира функцијата на лојните жлезди Вашата кожа добива мат ефект   Оваа пилинг - маска базирана на активен јаглен е развиена за.. Category: Product #: 902984 Regular price: 175 ден. 175 Available from: torba.mk