REVUELE REGENERATING PEEL OFF GLITTER MASK 80 ml
  • REVUELE REGENERATING PEEL OFF GLITTER MASK 80 ml

REVUELE REGENERATING PEEL OFF GLITTER MASK 80 ml

125 ден.313 ден.
Потребни наградни поени: 250
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100862
Достапност: На залиха
Количина:

РЕГЕНЕРАТИВНА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ

За детоксикација на кожата и дополнителен внес на кислород во клетките на кожата.

Збогатена со: активен јаглен кој длабински ја чисти кожата, ги елиминира токсините, го зајакнува врзивното ткиво.

Пептиди за здрава структура на епидермисот. Подршка на целиот клеточен ситем, забрзано растење и правилно размножување на клетките.

Како резултат на тоа, се стимулира производството на колаген и се спречува и одложува времето на појава на први бори и брчки.

 

Состојки: Water / Aqua, Polyvinyl Alcohol, Alcohol Denat., Glycerin, Activated Carbon / Charcoal Powder, Xanthan Gum, Polyethylene Terephthalate, Polyurethane 33, Hydrolized Wheat Protein, Palmitoyl Decapeptide-21, Decapeptide-22, Oligopeptide-78, Zinc Palmitoyl Nonapeptide-14, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Citric Acid, Mica, Triethoxycaprylylsilane, Aluminum Powder / CI 77000, Titanium Dioxide / CI 77891, Hexyl Cinnamal.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE Green face mask cryo effect 80ml REVUELE Green face mask cryo effect 80ml
112 ден.279 ден.
Revuele REVUELE REGENERATING PEEL OFF GLITTER MASK 80 ml РЕГЕНЕРАТИВНА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ За детоксикација на кожата и дополнителен внес на кислород во клетките на кожата. Збогатена со: активен јаглен кој длабински ја чисти кожата, ги елиминира токсините, го зајакнува врзивното ткиво. Пептиди за здрава структура на епидермисот. Подршка на целиот клеточен ситем, забрзано растење и правилно размножување на клетките. Како резул.. Category: Product #: 100862 Regular price: 125 ден. 313
125
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341