Bio-Regulating Peel Off Glitter Mask 80 ml
  • Bio-Regulating Peel Off Glitter Mask 80 ml

Bio-Regulating Peel Off Glitter Mask 80 ml

125 ден.313 ден.
Потребни наградни поени: 250
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100879
Достапност: На залиха
Количина:

БИО-РЕГУЛАЦИСКА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ

За длабинско прихранување и хидратација на кожата.

Збогатена со: екстракт од алга кој изобилува со протеини, витамини, минерали и липиди за заштита и регенерирање на кожата.

Хијалуронска киселина за длабинска хидратација, одржување на хидролипидниот баланс, регулирање на метаболизмот и поддршка на синезата на колаген за еластична и здрава кожа.

Состојки: Water / Aqua, Polyvinyl Alcohol, Alcohol Denat., Glycerin, Xanthan Gum, Polyethylene Terephthalate, Polyurethane 33, Sea Kelp Extract / Laminaria Digitata Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Citric Acid, C&D Blue No. 1 / CI 42090, Aluminum Powder / CI 77000, C&D Blue No. 15 / CI 74160, D&C Black No. 2 / CI 77266, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE White face mask collagen express 80ml REVUELE White face mask collagen express 80ml
112 ден.279 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE Gold face mask lifting effect 80ml REVUELE Gold face mask lifting effect 80ml
112 ден.279 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE PURIFYING PEEL OFF GLITTER MASK REVUELE PURIFYING PEEL OFF GLITTER MASK
125 ден.313 ден.
Revuele Bio-Regulating Peel Off Glitter Mask 80 ml БИО-РЕГУЛАЦИСКА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ За длабинско прихранување и хидратација на кожата. Збогатена со: екстракт од алга кој изобилува со протеини, витамини, минерали и липиди за заштита и регенерирање на кожата. Хијалуронска киселина за длабинска хидратација, одржување на хидролипидниот баланс, регулирање на метаболизмот и поддршка на синезата на колаген за еластична и здра.. Category: Product #: 100879 Regular price: 125 ден. 313
125
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341