Распродадено
Novaclear Acne Facial Foam

Novaclear Acne Facial Foam

465 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81124
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Пена за нежно, но темелно чистење на мрсна, комбинирана, како и кожа склона кон акни. Ги ослободува порите, Oil Control Complex го регулира излачувањето на себумот, а маслото од чајно дрво и алое вера ја смируваат иритираната кожа. Без-мрсна формула која овозмо жува кожата да биде свежа и во избалансирана состојба - 100 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Novaclear Acne Facial Foam Пена за нежно, но темелно чистење на мрсна, комбинирана, како и кожа склона кон акни. Ги ослободува порите, Oil Control Complex го регулира излачувањето на себумот, а маслото од чајно дрво и алое вера ја смируваат иритираната кожа. Без-мрсна формула која овозмо жува кожата да биде свежа и во избалансирана состојба - 100 мл. .. Category: Product #: 81124 Regular price: 465 ден. 465
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341