“BEACH LOOK”-VOLUME-SEA SALT HAIR SPRAY- TEXTURISING-NATURAL SEA SALT & MAGNESIUM

“BEACH LOOK”-VOLUME-SEA SALT HAIR SPRAY- TEXTURISING-NATURAL SEA SALT & MAGNESIUM

289 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903912
Достапност: На залиха
Количина:

СПРЕЈ ЗА КОСА ЗА ВЛАЖЕН ИЗГЛЕД. Ја подобрува структурата на косата, и дава сјај и енергија, а особено е погоден на кадрава и сува коса. Може да се користи секој ден на сува или влажна коса за истакнување на прамените или кадриците.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele “BEACH LOOK”-VOLUME-SEA SALT HAIR SPRAY- TEXTURISING-NATURAL SEA SALT & MAGNESIUM СПРЕЈ ЗА КОСА ЗА ВЛАЖЕН ИЗГЛЕД. Ја подобрува структурата на косата, и дава сјај и енергија, а особено е погоден на кадрава и сува коса. Може да се користи секој ден на сува или влажна коса за истакнување на прамените или кадриците. .. Category: Product #: 903912 Regular price: 289 ден. 289 Available from: torba.mk