BODY MIST PASSION NOTE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

BODY MIST PASSION NOTE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

306 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102224
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен мирис на букет најубави луксузни цветови, кој потсетува на незаборавните летни ноќи. Долготраен, уникатен мирис, со пријатнa луксузна нота, го прави производ кој мора да се има

Употреба : 

  • Испрскајте ја кожата на растојание од 10-15 см, пред да нанесете други производи за нега на кожата
  • Може да се користи неколку пати во текот на денот
  • Избегнувајте контакт со очите

​Состав : Aqua, Alcohol Denatured, Propylene Glycol, Polysorbate-20, Parfum, Phenoxyethanol, Disodium EDTA

 

Белешка: Индивидуална нетолеранција кон производот е можна.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele BODY MIST PASSION NOTE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml Прекрасен мирис на букет најубави луксузни цветови, кој потсетува на незаборавните летни ноќи. Долготраен, уникатен мирис, со пријатнa луксузна нота, го прави производ кој мора да се има Употреба :  Испрскајте ја кожата на растојание од 10-15 см, пред да нанесете други производи за нега на кожата Може да се користи неколку пати во текот на денот Избегнувајте контакт со очите ​Сос.. Category: Product #: 102224 Regular price: 306 ден. 306
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341