Aqua Spray Moisturising 200 ml

Aqua Spray Moisturising 200 ml

299 ден.
Потребни наградни поени: 219
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100497
Достапност: На залиха
Количина:

AQUA SPRAYS- СВЕЖИНА СО МОРСКА ВОДА. СПРЕЈОВИ ЗА: ОСВЕЖУВАЊЕ, ХИДРАТАЦИЈА И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОЖАТА НА ЛИЦЕТО И ЦЕЛОТО ТЕЛО. ИЗРАБОТЕНИ ПО ИНОВАТИВНА ФОРМУЛА КОЈА ИНСТАНТНО ОВОЗМОЖУВА ПРИЈАТНО ЧУВСТВО НА КОМФОР И СВЕЖИНА

Прашина од морска вода засилена со хијалуронска киселина, која инстантно ја гаси“жедта“на кожата и ја задржува влагата во горните слоеви на кожата.

Го успорува процесот на испарување на водата од кожата и ги регенерира оштетените ткива на кожата.

Со силната хидратација,одржувањето на хидро балансот и заштитата од надворешни влијани ја истовремено спречува стареење на кожата

Состојки: Water / Aqua, Sea Water, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Provitamin B5 / Panthenol, Fragrance / Parfum, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Aqua Spray Moisturising 200 ml AQUA SPRAYS- СВЕЖИНА СО МОРСКА ВОДА. СПРЕЈОВИ ЗА: ОСВЕЖУВАЊЕ, ХИДРАТАЦИЈА И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОЖАТА НА ЛИЦЕТО И ЦЕЛОТО ТЕЛО. ИЗРАБОТЕНИ ПО ИНОВАТИВНА ФОРМУЛА КОЈА ИНСТАНТНО ОВОЗМОЖУВА ПРИЈАТНО ЧУВСТВО НА КОМФОР И СВЕЖИНА Прашина од морска вода засилена со хијалуронска киселина, која инстантно ја гаси“жедта“на кожата и ја задржува влагата во горните слоеви на кожата. Го успорува процесот на .. Category: Product #: 100497 Regular price: 299 ден. 299
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341