BODY MIST PURE FLOWER ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

BODY MIST PURE FLOWER ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

306 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102248
Достапност: На залиха
Количина:

Опоен мирис на цветови од летна градина. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна разиграна цветна нота, го прави производ кој мора да се има 

Употреба : 

  • Испрскајте ја кожата на растојание од 10-15 см, пред да нанесете други производи за нега на кожата
  • Може да се користи неколку пати во текот на денот
  • Избегнувајте контакт со очите

Состав : Aqua, Alcohol Denatured, Propylene Glycol, Polysorbate-20, Parfum, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Alpha Isometyl Ionone, Geraniol

​Белешка: Индивидуална нетолеранција кон производот е можна.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele BODY MIST PURE FLOWER ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml Опоен мирис на цветови од летна градина. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна разиграна цветна нота, го прави производ кој мора да се има  Употреба :  Испрскајте ја кожата на растојание од 10-15 см, пред да нанесете други производи за нега на кожата Може да се користи неколку пати во текот на денот Избегнувајте контакт со очите Состав : Aqua, Alcohol Denatured, Propylene Glyco.. Category: Product #: 102248 Regular price: 306 ден. 306
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341