REVUELE AQUA SPRAY REVITALISING

REVUELE AQUA SPRAY REVITALISING

258 ден.
Потребни наградни поени: 219
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100503
Достапност: На залиха
Количина:

AQUA SPRAYS- СВЕЖИНА СО МОРСКА ВОДА. СПРЕЈОВИ ЗА: ОСВЕЖУВАЊЕ, ХИДРАТАЦИЈА И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОЖАТА НА ЛИЦЕТО И ЦЕЛОТО ТЕЛО. ИЗРАБОТЕНИ ПО ИНОВАТИВНА ФОРМУЛА КОЈА ИНСТАНТНО ОВОЗМОЖУВА ПРИЈАТНО ЧУВСТВО НА КОМФОР И СВЕЖИНА

Прашина од морска вода засилена со келп екстракт од кафена морска алга за инстантна ревитализација на кожата, заштита од иритација, тонизирање на мускулите.

Ја намалува сувоста и чувството на затегнатост на кожата, го одржува минералниот баланс на совршено ниво кај сите типови кожа.

Го успорува процесот на испарување на водата од кожата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE AQUA SPRAY REVITALISING AQUA SPRAYS- СВЕЖИНА СО МОРСКА ВОДА. СПРЕЈОВИ ЗА: ОСВЕЖУВАЊЕ, ХИДРАТАЦИЈА И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОЖАТА НА ЛИЦЕТО И ЦЕЛОТО ТЕЛО. ИЗРАБОТЕНИ ПО ИНОВАТИВНА ФОРМУЛА КОЈА ИНСТАНТНО ОВОЗМОЖУВА ПРИЈАТНО ЧУВСТВО НА КОМФОР И СВЕЖИНА Прашина од морска вода засилена со келп екстракт од кафена морска алга за инстантна ревитализација на кожата, заштита од иритација, тонизирање на мускулите. Ја намалува сув.. Category: Product #: 100503 Regular price: 258 ден. 258 Available from: torba.mk