Hada Labo Anti-Aging Super Hydrator with Super Hyaluronic Acid + Collagen & Retinol 150ml

Hada Labo Anti-Aging Super Hydrator with Super Hyaluronic Acid + Collagen & Retinol 150ml

1.229 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 52490
Достапност: На залиха
Количина:

HADA LABO- RED-LOTION-Anti-Aging- Super Hydrator-Super Hyaluronic Acid + Collagen & Retinol- Лосион - супер хидратор против стареење на кожата- 40+

БЕСТСЕЛЕР ВО ЈАПОНИЈА - ФОРМУЛА ПРОТИВ БРЧКИ- лесно апсорбирачка, подмладувачка навлажнувачка со LOCK-in-MOIST формула, наменет за честа употреба Комбинацијата: супер хијалуронска киселина + колаген+ретинол,го прави совршен за честа употреба:  после чистење на лицето, но и на комплетно нашминкано лице. Секогаш кога ќе се почувстува затегнатост на кожата. Одговара дури и за најчувствителна кожа-150 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo Hada Labo Anti-Aging Super Hydrator with Super Hyaluronic Acid + Collagen & Retinol 150ml HADA LABO- RED-LOTION-Anti-Aging- Super Hydrator-Super Hyaluronic Acid + Collagen & Retinol- Лосион - супер хидратор против стареење на кожата- 40+ БЕСТСЕЛЕР ВО ЈАПОНИЈА - ФОРМУЛА ПРОТИВ БРЧКИ- лесно апсорбирачка, подмладувачка навлажнувачка со LOCK-in-MOIST формула, наменет за честа употреба Комбинацијата: супер хијалуронска киселина + колаген+ретинол,го прави совршен за че.. Category: Product #: 52490 Regular price: 1.229 ден. 1.229
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341