Распродадено
Hada Labo Anti-Aging Oval V Shape Day&Night Cream 50ml
  • Hada Labo Anti-Aging Oval V Shape Day&Night Cream 50ml

Hada Labo Anti-Aging Oval V Shape Day&Night Cream 50ml

1.339 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 58799
Достапност: In Stock
Количина:

Најнов јапонски крем, со уникатна гел-текстура Основата е комбинација од 4 типа хијалуронска киселина, засилена со ферментирано сојино млеко + екстракти од жен-шен, со што инстантно се подобрува микроциркулацијата, делува на сјајот и енергијата на кожата на лицето и вратот и ја подмладува, ги пополнува мимичните тенки бори, ја намалува видливоста на поизразените бори, и ги подобрува контурите на лицето во форма на “V” буквата.

Еден крем за целодневна употреба ДЕН&НОЌ кој совршено одговара на сите типови кожа на возраст 40+, па дури и на најчувствителните.

Состав: Water/Aqua/Eau, Dipropylene Glycol, Glycerin, Pentylene Glycol, PEG-240/​Hdi Copolymer Bis-Decyltetradeceth-20 Ether, PPG-17-Buteth-17, PEG-8, Sorbitol, Caprylic/​Capric Triglyceride, Inositol, PEG-20 Hydrogenated Castor Oil, Petrolatum, Triethylhexanoin, Methylparaben, Sodium Citrate, Beheneth-30, Polyacrylate Crosspolymer-11, Squalane, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Glyceryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactobacillus/​Soymilk Ferment Filtrate, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Ammonium Acrylates Copolymer, Sodium Hyaluronate, Aphanothece Sacrum Exopolysaccharides, Passiflora Edulis Fruit Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Panax Ginseng Root Extract

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo Hada Labo Anti-Aging Oval V Shape Day&Night Cream 50ml Најнов јапонски крем, со уникатна гел-текстура Основата е комбинација од 4 типа хијалуронска киселина, засилена со ферментирано сојино млеко + екстракти од жен-шен, со што инстантно се подобрува микроциркулацијата, делува на сјајот и енергијата на кожата на лицето и вратот и ја подмладува, ги пополнува мимичните тенки бори, ја намалува видливоста на поизразените бори, и ги подобрува контурите на л.. Category: Product #: 58799 Regular price: 1.339 ден. 1.339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341