Распродадено
Moisturizing Day Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml

Moisturizing Day Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml

268 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902397
Достапност: In Stock
Количина:

Крем за лице за ДЕН со АРГАНОВО МАСЛО за нормална, сува и чувствителна кожа. Кислородна инфузија за регенерација на клетките, моќна хидратација и дејство против стареење на кожата. СПФ-15

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Moisturizing Day Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml Крем за лице за ДЕН со АРГАНОВО МАСЛО за нормална, сува и чувствителна кожа. Кислородна инфузија за регенерација на клетките, моќна хидратација и дејство против стареење на кожата. СПФ-15 .. Category: Product #: 902397 Regular price: 268 ден. 268
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341