Ноќна крема за интензивна хидратација на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 50ml
  • Ноќна крема за интензивна хидратација на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 50ml

Ноќна крема за интензивна хидратација на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 50ml

298 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100312
Достапност: На залиха
Количина:

ИНТЕНЗИВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ НОЌ кој ја храни и регенерира кожата во текот на ноќта. Кислородот го активира обновувањето на клетките, а со тоа ја подобрува цврстината на кожата, сјајот и еластичноста.

Го изедначува тенот, а кожата на лицето, вратот и деколтето изгледа затегнато, свежо и ревитализирано. 

Комбинација од хидроманил, кој го зголемува нивото на колаген + шеа путер  Лесна текстура, без мрсни траги. ЗА ЛИЦЕ, ВРАТ И ДЕКОЛТЕ

Употреба: ноќ   

  • Нанесете мала количина крем пред спиење на лицето, вратот и деколтето
  • Втријте го кремот на лицето со кружни движења
  • Кремот е погоден за сите типови кожа

Состав : Aqua, Paraffinum Liquium, Glyceryl Sterate SE, Glycerin Ceteryl Alcohol, Butyrospermum Parkii (shea) Butter, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Ceasalpinia Spinosa Gum, Ceasalpinia Spinosa Gum, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Allantoin, Disodium EDTA BHT, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate

 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele Ноќна крема за интензивна хидратација на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 50ml ИНТЕНЗИВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ НОЌ кој ја храни и регенерира кожата во текот на ноќта. Кислородот го активира обновувањето на клетките, а со тоа ја подобрува цврстината на кожата, сјајот и еластичноста. Го изедначува тенот, а кожата на лицето, вратот и деколтето изгледа затегнато, свежо и ревитализирано.  Комбинација од хидроманил, кој го зголемува нивото на колаген + шеа путер  Лесна т.. Category: Product #: 100312 Regular price: 298 ден. 298 Available from: torba.mk