МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ REVUELE Hydra Therapy 400ml
 • МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ REVUELE Hydra Therapy 400ml

МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ REVUELE Hydra Therapy 400ml

255 ден.
Шифра на производ: 100299
Достапност: На залиха
Количина:

МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ- отстранување на нечистотиите, шминката, вишокот на себум без да предизвика иритација.

5 во 1

 • Нежен чистач
 • Длабински хидратор
 • Отстранување на шминка 
 • Освежување и смирување на кожата
 • Омекнување на кожата

24 часовна длабинска хидратација 

 

 • Нанесете мицеларна вода на памук
 • Исчистете го саканиот регион
 • Повторете ако е потребно
 • Доколку е потребно, измијте го лицето 

​Состав : Aqua, Glycerin, PEG-40 Glyceryl ocoate, Sodium Cocoeth Sulfate, Phenoxyethanol, Sodium Hyalouronate, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Citric Acid

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

 • 070 / 244 466
 • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ REVUELE Hydra Therapy 400ml МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ- отстранување на нечистотиите, шминката, вишокот на себум без да предизвика иритација. 5 во 1 Нежен чистач Длабински хидратор Отстранување на шминка  Освежување и смирување на кожата Омекнување на кожата 24 часовна длабинска хидратација    Нанесете мицеларна вода на памук Исчистете го саканиот регион Повторете ако е потр.. Category: Product #: 100299 Regular price: 255 ден. 255 Available from: torba.mk