REVOX Japanese Ritual 3 minute Face Mask 25ml

REVOX Japanese Ritual 3 minute Face Mask 25ml

105 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 103054
Достапност: На залиха
Количина:

Ултра хидратантна лист маска за лице. Секогаш кога кожата на лицето е уморна, сува и потребна е интензивна и длабинска хидратација, ќе помогне оваа 3 минутна маска со неверојатни состојки: јапонска вакаме алга + розева глина + екстракти од цветови од јапонска цреша + шеа путер + оризово млеко.

Регенерација, затегнување и свеж блескав изглед на сите типови кожа.

Состав: Water/Aqua, Kaolin/Clay, Urea, Cetearyl/Alcohol, Caprylic/Capric Tiglyceride, Glycerin, Ceteareth-20, Rice Extract, Oryza Sativa Extract, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Myristyl Myristate, Cherry Blossom Extract/ Prunus Serrulata Flower Extract, Shea Butter/Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Rice Protein, Wakame Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Allantoin, Phenoxyethanol, Vitamin E Acetate, Tocopheryl Acetate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Fragance,/Parfassium, Citric Acid, Potassium Benzoate , Octadecyl Di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, Hexyl/Cinnamal, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX REVOX Japanese Ritual 3 minute Face Mask 25ml Ултра хидратантна лист маска за лице. Секогаш кога кожата на лицето е уморна, сува и потребна е интензивна и длабинска хидратација, ќе помогне оваа 3 минутна маска со неверојатни состојки: јапонска вакаме алга + розева глина + екстракти од цветови од јапонска цреша + шеа путер + оризово млеко. Регенерација, затегнување и свеж блескав изглед на сите типови кожа. Состав: Water/Aqua, Kaolin/Cla.. Category: Product #: 103054 Regular price: 105 ден. 105
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341