Sorry Not Sorry Butter Up Body Butter 250ml
  • Sorry Not Sorry Butter Up Body Butter 250ml
  • Sorry Not Sorry Butter Up Body Butter 250ml
  • Sorry Not Sorry Butter Up Body Butter 250ml

Sorry Not Sorry Butter Up Body Butter 250ml

409 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 22396
Достапност: На залиха
Количина:

Длабоко хранлив и разгалувачки путер за тело, надополнет со масло од арган и арома на ванила кој ќе ја остави вашата кожа навлажнета и со прекрасен мирис. Годи на сите типови кожа, а особено се препорачува за сува кожа.

*Вегански и не е тестиран на животни. Амбалажата се рециклира.

СостојкиAqua (Water), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ammonium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Paraffinum Liquidum, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 80, Butylphenyl Methylpropional, Disodium EDTA, , O-Cymen-5-OL, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? Sorry Not Sorry Butter Up Body Butter 250ml Длабоко хранлив и разгалувачки путер за тело, надополнет со масло од арган и арома на ванила кој ќе ја остави вашата кожа навлажнета и со прекрасен мирис. Годи на сите типови кожа, а особено се препорачува за сува кожа. *Вегански и не е тестиран на животни. Амбалажата се рециклира. Состојки: Aqua (Water), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum (Fr.. Category: Product #: 22396 Regular price: 409 ден. 409
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341