Sorry Not Sorry Oh My Scrub Body Buffer 450g
  • Sorry Not Sorry Oh My Scrub Body Buffer 450g
  • Sorry Not Sorry Oh My Scrub Body Buffer 450g

Sorry Not Sorry Oh My Scrub Body Buffer 450g

409 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 22488
Достапност: На залиха
Количина:

Дали сте подготвени за она слатко чувство на мазна кожа?

Oh My Scrub! е хранлив пилинг за тело кој содржи екстракт од дрвото Ylang Ylang за нега и хидратација на кожата. Покрај тоа, содржи и сладок бадем кој остава неодолив мирис на кожата. ПА...? Ги отстранува нечистотиите и ја обновува кожата, оставајќи ја супер мека и со здрав сјај.

Нанесете мала количина пилинг со рака на влажна кожа! Нежно масирајте и исплакнете со топла вода.

Заборавете на сè останато и уживајте во чувството на совршено мазна кожа!

СостојкиSodium Chloride, Paraffinum Liquidum, Parfum (Fragrance), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Extract ,Vegetable Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Benzyl salicylate, Cananga Odorata (Ylang) Flower Extract ,Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

 

 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? Sorry Not Sorry Oh My Scrub Body Buffer 450g Дали сте подготвени за она слатко чувство на мазна кожа? Oh My Scrub! е хранлив пилинг за тело кој содржи екстракт од дрвото Ylang Ylang за нега и хидратација на кожата. Покрај тоа, содржи и сладок бадем кој остава неодолив мирис на кожата. ПА...? Ги отстранува нечистотиите и ја обновува кожата, оставајќи ја супер мека и со здрав сјај. Нанесете мала количина пилинг со рака на влажна .. Category: Product #: 22488 Regular price: 409 ден. 409
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341