Распродадено
Sorry Not Sorry Spread The Love Body Butter 250ml
  • Sorry Not Sorry Spread The Love Body Butter 250ml
  • Sorry Not Sorry Spread The Love Body Butter 250ml
  • Sorry Not Sorry Spread The Love Body Butter 250ml

Sorry Not Sorry Spread The Love Body Butter 250ml

409 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 22471
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Изобилство од хранливо масло од семе од коноп+ масло од сладок бадем за ширење на љубовта во текот на целата година.

Годи на сите типови кожа, а особено се препорачува за сува кожа.

* Вегански и не е тестиран на животни. Амбалажата се рециклира.

СостојкиAqua (Water), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ammonium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Paraffinum Liquidum, Ethylhexylglycerin, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Polysorbate 80, Disodium EDTA, O-Cymen-5-OL, Benzyl salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? Sorry Not Sorry Spread The Love Body Butter 250ml Изобилство од хранливо масло од семе од коноп+ масло од сладок бадем за ширење на љубовта во текот на целата година. Годи на сите типови кожа, а особено се препорачува за сува кожа. * Вегански и не е тестиран на животни. Амбалажата се рециклира. Состојки: Aqua (Water), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ammonium.. Category: Product #: 22471 Regular price: 409 ден. 409
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341